Chatbot z Pytonem : Streszczenie

Dowiedzieliśmy się o Rasa-NLU i dlaczego Rasa-NLU jest lepszy niż jakiekolwiek inne narzędzie open source dostępne na rynku. Dowiedzieliśmy się, jak konfigurować potoki przy użyciu tensorflow, sklearn i keras w naszych konfiguracjach potoków. Nauczyliśmy się tworzyć wszystko od podstaw w naszym lokalnym systemie, nie będąc zależnymi od usług wymagających korzystania z ich API, takich jak Dialogflow, wit.ai itp. Dowiedzieliśmy się także, jak tworzyć historie oraz jak trenować model NLU i okno dialogowe model i użyj ich obu, używając Rasa Core do zbudowania bota, trenując przy użyciu najfajniejszej funkcji, interaktywnego uczenia się. Mamy również dobre pojęcie o tym, jak łatwo tworzyć dane szkoleniowe i dodawać do nich adnotacje za pomocą narzędzi typu open source, takich jak rasa-nlu-trainer. Jeśli nie czujesz, że osiągnąłeś sukces, przygotuj się na następną sekcję, w której faktycznie zaprezentujemy to na żywo naszym widzom i pokażemy światu, do czego zdolne są boty. Z tego rozdziału nauczymy się integrować chatbota z różnymi platformami, takimi jak Facebook i Slack, przy użyciu naszych własnych serwerów internetowych.