Okna v. 11 : Dlaczego system Windows 11 ciągle się zmienia?

Windows 10 aktualizował się pozornie z kaprysu, ze szkodą dla ludzi, którzy woleli, aby ich komputery wyglądały i zachowywały się tak samo za każdym razem, gdy siedzą przy klawiaturze. Kto chce komputer z mylącą nową dekoracją wrzuconą z dnia na dzień? Microsoft ma na celu złagodzenie tego zamieszania, aktualizując system Windows 11 tylko raz w roku, dzięki Bogu. Z kolei aplikacje nadal można aktualizować, gdy tylko ich twórca uzna, że ​​nadszedł czas na zmianę. Firma Microsoft wysyła wiele z tych aktualizacji automatycznie do komputera za pośrednictwem usługi Windows Update; nie musisz skakać przez obręcze, aby je znaleźć i zainstalować. Podobnie Twoje aplikacje aktualizują się automatycznie za pośrednictwem Microsoft Store. Nieustannie dodają funkcje, usuwają błędy, a czasem nawet zmieniają swoje nazwy. Możesz nie zauważyć tych zmian w aplikacjach, a także w samym systemie Windows 11. Rzeczywiście, większość z nich po prostu naprawia setki irytujących błędów, dzięki czemu system Windows 11 działa i instaluje się płynniej i bezpieczniej. Jeśli więc system Windows 11 lub jego aplikacje zmieniają się z dnia na dzień, nie myśl, że to twoja wina. Firma Microsoft stale ulepsza system Windows 11, a system Windows i jego aplikacje będą się zmieniać przez wiele lat.