Chatbot z Pytonem : Streszczenie

Dowiedzieliśmy się, jak wdrożyć własną aplikację na naszych serwerach za pomocą Heroku. Dowiedzieliśmy się, jak zintegrować naszego chatbota z Facebookiem, korzystając z platformy deweloperskiej Facebooka. Nauczyliśmy się także tworzyć niestandardowego chatbota dla aplikacji Slack i również go przetestowaliśmy. Wreszcie, zgodnie z obietnicą , usuwając wszystkie zależności z dowolnej platformy mediów społecznościowych, stworzyliśmy własny interfejs użytkownika, wdrożyliśmy go na Heroku i przetestowaliśmy. Widzieliśmy, że działa to jak urok — działało podczas treningu. Ponieważ mamy już podstawowy model, który działa i działa, możesz poradzić sobie z przypadkami, w których chatbot nie działa dobrze. Określ, czy jest to problem związany z danymi lub szkoleniem, serwerem akcji lub obsługą niestandardowego kodu. Po znalezieniu problemu głównego napraw go, wdróż ponownie i sprawdź, czy chatbot się poprawia. Tworzymy duże oprogramowanie, zaczynając od małych rzeczy.